Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Pedro Barba
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Lanzarote


M

35540 La Graciosa

Współrzędne GPS

29.26082 N,-13.48011 W
29°15.649' N,13°28.806' W

W pobliżu

Pedro Barba to jedna z dwóch miejscowości na wyspie La Graciosa. Domy mieszkalne powstały wokół założonej tu kiedyś fabryki solonych ryb. Obecnie są tam już tylko domy wakacyjne kanaryjczyków.

Można tam dojechać taksówką - jeepem lub na rowerze wyznaczoną trasą albo przejść ścieżkami wzdłuż wybrzeża. Idzie się najpierw wśród plaż, następnie bardzo wąską ścieżką na urwistym zboczu. Trzeba mieć dobre buty i bardzo uważać. Trud wynagradzają niesamowite widoki. Idzie się około godzinę. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą wodę do picia , nakrycie głowy i krem z wysokim filtrem.

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.