Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotel Tejuma
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstar

Wyspa Teneryfa


H

Calle Pérez Zamora, 51

38400 Puerto de la Cruz

Współrzędne GPS

28.41339 N,-16.5511 W
28°24.803' N,16°33.066' W

W pobliżu

Posiadłość hotelowa ma 2 gwiazdki i łącznie oferuje 20 pokoi gościnnych. Informacje odnośnie hotelowego wynajmu samochodu otrzymacie Państwo od uprzejmego personelu hotelu. Podczas Twojego pobytu przedmioty wartościowe zostaną przechowane w sejfie w recepcji. Podczas Państwa pobytu w hotelu możecie Państwo skorzystać z room service i usługi budzenia. Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. W pokoju masz do dyspozycji telewizor i telefon.

Czy chcesz zarezerwować pokój dla niepalących? Wyjeżdżasz z rodziną i potrzebujesz łóżeczka dla dziecka? Chętnie spełnimy Twoje życzenia - dlatego poinformuj nas o nich przy rezerwowaniu pokoju.

Każdy pokój dysponuje łazienką, niektóre mają także balkon - prosimy zgłoś takie życzenie przy rezerwowaniu swego pokoju. W hotelowym solarium nawet przy złej pogodzie możesz poprawić opaleniznę.

Wyposażenie hotelu:

budzenie, sejf na recepcji, internet bezprzewodowy, room service, winda, wypożyczalnia samochodów.

Wyposażenie pokoi:

zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, TV, internet, telefon, pokój dla niepalących, łazienka, dostępne łóżeczko dla dziecka, wanna, balkon.

Gastronomia:

catering na spotkania na zewnątrz.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, nurkowanie.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.