Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Palma >> Apartamentos Quinta Alemar

Apartamentos Quinta Alemar
La Palma,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa La Palma


H

Camino La Calera, 8

38760 Los Llanos de Aridane

Współrzędne GPS

28.65788 N,-17.92979 W
28°39.473' N,17°55.788' W

W pobliżu

Zaklasyfikowany jako trzygwiazdkowy, hotel dysponuje łącznie 8 pokojami. Samochód można zaparkować na bezpłatnym hotelowym parkingu. Kolejne elementy wyposażenia pokoju - sejf i czajnik (do przygotowania kawy / herbaty).

Radio i telewizor w pokoju zapewniają dobrą rozrywkę. Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 12:00 do 14:00 i od 18:00 do 20:00.

Wyposażenie hotelu:

parking gratis, parking.

Wyposażenie pokoi:

radio, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, TV, TV satelitarna, prysznic, łazienka, sejf, ekspres do kawy, wanna, balkon.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa La Palmy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.