Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Playa Famara
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Lanzarote


EP

35558 Famara

Współrzędne GPS

29.11475 N,-13.55757 W
29°6.885' N,13°33.454' W

W pobliżu

Playa Famara to jedna z najbardziej malowniczo położonych plaż na Lanzarote. Idealne miejsce ucieczki dla osób lubiących ciszę i spokój, ponieważ nie ma w okolicy dużych hoteli, jedynie domki letniskowe wynajmowane turystom. Doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, można tu podejrzeć mistrzów tych dyscyplin podczas ćwiczeń, łatwo zapisać się na kurs w którejś z kameralnych szkół czy też wypożyczyć sprzęt. 

Z plaży Famara roztaczają się widoki na wzgórze Famara oraz archipelag Chinijo z wysepką La Graciosa

W roku 2008 na plaży Famara Pedro Almodovar nakręcił kilka znaczących scen filmu "Przerwane objęcia". Bohaterowie Lena i Mateo mieszkali na filmowym planie w apartamencie nr 2 wioski wakacyjnej Bungalows Playa Famara, nazywanej potocznie "Los Noruegos", recepcjonistkę grała managerka obiektu Lyng Dyrup.

  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
  • Playa Famara, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.