Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

La Maceta
El Hierro,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa El Hierro


KPX

ARROYOS

La Maceta

Współrzędne GPS

27.78714 N,-18.00709 W
27°47.229' N,18°0.426' W

W pobliżu

La Maceta to składające się z trzech naturalnych basenów, kameralne kąpielisko położone przy końcu istniejącego od 2010 r. szlaku pieszego Las Puntas-La Maceta. Otoczone jest zadbanym ogrodem i zaopatrzone w wygodne zejście schodami. Powyżej basenów znajduje się restauracja rybna La Maceta, bar z napojami oraz parking.

Po dniu kąpieli i plażowania można tu spędzić nastrojowy wieczór obserwując zachód słońca nad oceanem. W otoczeniu pięknie uformowanej lawy pahoe hoe zaaranżowano pokryte suchymi bananowymi liśćmi patio z kamiennymi grillami, stołami i ławkami piknikowymi. Nawet jakaś "niewidzialna ręka" dba o to, by na biesiadników zawsze czekało tu przygotowane drewno. Zakupy na piknik można zrobić np. w dobrze zaopatrzonym supermarkecie Terencio, na niedzielnym targu lub w innych sklepach w oddalonej o kilka kilometrów miejscowości Tigaday

W La Maceta dostępny jest jeden z 26 bezpłatnych punktów dostępu do WIFI na wyspie.

 

  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie
  • La Maceta, El Hierro, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa El Hierro poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.