Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotel Nopal
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa Teneryfa


H

Calle San Juan 17

38400 Puerto de la Cruz

Współrzędne GPS

28.41587 N,-16.54941 W
28°24.952' N,16°32.965' W

W pobliżu

Trzygwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 68 pokojami. Pokoje są oczywiście wyposażone w telewizor i telefon. Wszystkie pokoje hotelu dysponują łazienką, niektóre również posiadają balkon.

Dla niepalących przeznaczone są oddzielne pokoje. Pokój jest wyposażony w minibar z chłodnymi napojami. W pokojach jest dostępna płatna telewizja. Zadbaj o swoją dobrą kondycję - przy ładnej pogodzie możesz ochłodzić się w odkrytym basenie w hotelu!

Na krótsze i dłuższe wycieczki hotel wypożycza rowery, na których można zwiedzać okolicę. Pozwól sobie na chwilę relaksu i skorzystaj z solarium. W ciepłe wieczory można spożywać kolacje na hotelowym tarasie.

Wieczorem można wyciszyć się w hotelowym barze przy rozmowie z innymi gośćmi.

Wyposażenie hotelu:

usługi biurowe, winda.

Wyposażenie pokoi:

biurko, prysznic, łazienka, TV, telefon, płatna TV, pokój dla niepalących, minibar, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, balkon.

Gastronomia:

restauracja, menu wegetariańskie, bar, catering na spotkania na zewnątrz.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, basen na zewnątrz hotelu, wypożyczalnia rowerów.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.