Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Lanzarote >> Plaża El Reducto

Plaża El Reducto
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Lanzarote


P

Arrecife

Współrzędne GPS

28.9582 N,-13.55711 W
28°57.492' N,13°33.426' W

W pobliżu

Szeroka plaża miejska w Arrecife ze złocistym piaskiem. Uzyskana Niebieska Flaga potwierdza jej czystość. Idealna plaża dla rodzin z dziećmi. Jest tu płytko, a dzięki ochraniającej ją rafie, widocznej podczas odpływów, wody są tu bardzo spokojne. Wzdłuż plaży posadzone w latach 90-tych palmy kokosowe i przyjemna, wieczorem oświetlona, spacerowa promenada.Są tu toalety, prysznice i bary, w pobliżu liczne sklepy, kawiarnie i restauracje.

  • Plaża El Reducto, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.